Obszar Naszej Praktyki

Zajmujemy się bardzo szerokim obszarem prawa, oferujemy pomoc specjalistów w zakresie prawa konstytucyjnego, cywilnego, pracy, rodzinnego, administracyjnego, handlowego i finansowego.

Prawo antymonopolowe

Jeżeli uważasz, że Twoja konkurencja działa niezgodnie z prawem, koniecznie się z nami skontaktuj. Rozwiejemy Twoje wszelkie wątpliwości. Doskonale wiemy, jakie prawa i obowiązki ma konkurencja, wiemy, jak bronić interesów przedsiębiorców i konsumentów.

Spory dotyczące funduszy inwestycyjnych

Sprawy dotyczące funduszy inwestycyjnych zarówno osób fizycznych, jak i prawnych. Specjalizujemy się w prawie związanym z inwestowaniem środków pieniężnych oraz papierów wartościowych.

Postępowanie budowlane

Perfekcyjnie przygotowana dokumentacja budowlana to podstawa spokojnej pracy na budowie. Postępowania sądowe s prawach budowlanych są zazwyczaj bardzo długo trwałe, dlatego lepiej ich unikać. Jeżeli jednak się zdarzą, nasi specjaliści z pewnością poradzą sobie z komplikacjami.

Prawo autorskie

Mamy doświadczenie w pracy z prawem własności intelektualnej, czyli zbiorem praw przysługujących autorowi danego dzieła. Wszelkie postępowania związane z nieuzasadnionym i bezpodstawnym wykorzystaniem dzieła, które jest czyjąś własnością.

Podziały majątku

Postępowania sądowe związane z podziałem majątku w przypadku rozwodu, separacji, intercyzy lub śmierci. Szybkie rozwiązania, aby nie przedłużać i tak już nieprzyjemnych sytuacji życiowych.

Prawo ochrony środowiska

Zajmujemy się zagadnieniami pochodzącymi z prawa o ochronie środowiska z wyłączeniem traktatów międzynarodowych. Działamy na naszym rodzimym rynku, pomagamy zarówno w celu ochrony środowiska, jak i osób poszkodowanych przez prawo.

Wypadki i opieka zdrowotna

Pomagamy w przypadku wypadków i niesprawiedliwej opieki zdrowotnej. Zajmujemy się uzyskiwaniem odszkodowania oraz walką pacjentów o swoje prawa. Działamy szybko i sprawnie poruszamy się po aktach prawnych.

Prawo budowlane

Wszelkie zagadnienia dotyczące prawa budowlanego na naszej rodzimej ziemi. Od przygotowania dokumentacji budowlanej po spory związane z budową lub brakiem potrzebnych zgód budowlanych.

Opowiedz Nam o Swojej Sprawie

sklejka decoupage wycinanki laserowe ozdoby świąteczne i dekoracje.
mocado.eu
zawory oddechowe opw
Zaproszony.pl
Prezenty na Walentynki